Контактирајте не

Ningbo HAOSHU YINJIANG JINTANGLI МЕТАЛНИ ПРОИЗВОДИ ФАБРИКА

адреса

Ningbo HAISHU DISTRICT YINJIANG TOWN ВНАТРЕ Ningbo Yinzhou Huachen вентил фабрика

Е-пошта

105567973@qq.com

303560710@qq.com

телефон

0574-88190564

часа

Понеделник-Петок 9ч за да се 6 часот попладне

Сабота 10ч 2 часот попладне за да се

Недела: Затворено

Сакаат да работат со САД?


WhatsApp Онлајн Chat!