ХИДРАУЛИЧНА Миленичиња чешлање Приказната TYE Z-JTL-4 - Кина Ningbo Haoshu Yinjiang Jintangli

ХИДРАУЛИЧНА PET чешлање ПРИКАЗНА TYE Z-JTL-4

Краток опис:

  Hanger is 201 stainless steel, adjustable height, length 123CM, thickness 1.0mm. Hangers are equipped with braided ropes to facilitate the fixation of pets. Their length is 50cm. The underframe is composed of square iron pipes with a thickness of 1.0mm   Freight number Product size(CM) Packaging size Packing number Gross / net weight 40HQ HS coding JTL-4 108*60*(57-92) A:111*62*4CM B:96*58*53CM 2 16/14.5 145 94029000 Packing 5-layer carton, corner protection...


детали за производот

Тагови производ

 

Закачалка е 201 од нерѓосувачки челик, прилагодлива висина, должина 123CM, дебелина 1.0mm. Закачалки се опремени со плетенка јажиња за да се олесни фиксација на домашни миленици. Нивната должина е 50 сантиметри. На underframe е составен од квадратен железни цевки со дебелина од 1.0mm

 

број товарни

Производ големина (CM)

големина на пакување

пакување  number

Бруто / нето тежина 40HQ HS кодирање

JTL-4

108 * 60 * (57-92)

A: 111 * 62 * 4cm  Б: 96 * 58 * 53cm

2

16 / 14.5 145 94029000

пакување

5-слој картон, заштита на агол, меур торба, пена, заштита

материјал

Desktop 1.8CM одбор густина. Пагода против пролизгување анти-статички гума. Најлон клип, со suspender.

 


  • Претходно:
  • Следно:

  • WhatsApp Онлајн Chat!