ХИДРАУЛИЧНА Миленичиња чешлање Приказната TYE Z-JTL-7 - Кина Ningbo Haoshu Yinjiang Jintangli

ХИДРАУЛИЧНА PET чешлање ПРИКАЗНА TYE Z-JTL-7

Краток опис:

  1.0MM  Hanger 201 stainless steel, length 120CM, thickness 1.0mm. There is a braided rope on the boom to facilitate the fixation of pets. The length is 50cm. Table leg is 32 stainless steel round tube, thickness 1.0MM   Freight number Product size(CM) Packaging size Packing number Gross / net weight 40HQ HS coding JTL-7 81*48.5*80 85*50*11 2 12/11 1423 94029000 Packing 5-layer carton, corner protection, bubble bag, foam, protection Material 1.2mm Desktop...


детали за производот

Тагови производ

 

1.0mm Закачалка 201 од нерѓосувачки челик, должина 120cm, дебелина 1.0mm. Постои плетенка јаже на бум за да се олесни фиксација на домашни миленици. Должината е 50 сантиметри. Табела нога е 32 нерѓосувачки челик круг цевка, дебелина 1.0mm

 

број товарни

Производ големина (CM)

големина на пакување

пакување  number

Бруто / нето тежина 40HQ HS кодирање

JTL-7

81 * 48,5 * 80

85 * 50 * 11

2

12/11 1423 94029000

пакување

5-слој картон, заштита на агол, меур торба, пена, заштита

материјал

1.2mm Desktop е 1.6cm честички одбор. Пагода против пролизгување анти-статички гума. Најлон тела, на suspender. Железо нозе се прскаат, со дијаметар: 28mm дебелина: 1.2mm

 


  • Претходно:
  • Следно:

  • WhatsApp Онлајн Chat!